Doprava a platba

Možnosti dopravy

Objednané zboží na CannaPet.cz si máte možnost nechat zaslat pomocí jedné ze spedičních společností:

  • 89 Kč - PPL (Doručení na adresu)
  • 89 Kč - PPL (Parcelshop)
  • 89 Kč - Česká Pošta (Balík do ruky)
  • 89 Kč - Zásilkovna (Z-Point)
Doba doručení

Doba doručení je, v případě objednávky do 14:00 a platbou kartou, zpravidla 2 pracovní dny. Po 14 hodině je doručení do 3 pracovní dnů. Zásilku doručí smluvní dopravce ve všední den mezi 8-17 hod na Vámi uvedenou adresu, či na adresu odběrního místa.

Doprava zdarma 

Při nákupu nad 2000 Kč je doprava zdarma.

 

Možnosti platby

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky
 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267