CBG olej pro psy

2 položek celkem

Cena

5901290
15901290
Active CBG olej pro psy 9%
Pro každého mazlíčka
Active CBG 9% Kapky pro psy
Momentálně nedostupné
1 122 Kč bez DPH
1 290 Kč

Active CBG 9% Kapky pro psy od CannaPet je přípravek pro vnitřní užívání s vysokým obsahem Full-spectrum CBG pro správnou funkci imunitního systému, zdravé kosti, zuby i...

66
active box
Pro každého mazlíčka
513 Kč bez DPH
590 Kč

Active CBG 3% Kapky pro psy od CannaPet je přípravek pro vnitřní užívání s vysokým obsahem Full-spectrum CBG pro správnou funkci imunitního systému, zdravé kosti, zuby i...

58

CBG olej pro psy

CBG oleje v podobě kapek CannaPet pro psy jsou přírodním doplňkem stravy pro všechny aktivně žijící pejsky. Kanabinoid CBG posiluje správnou funkci imunitního systému, stejně jako sílu a zdraví zubů, kostí a svalů. Přidaný olej z volně žijících aljašských lososů rovněž posiluje kůži a srst psa, zvyšuje jejich kvalitu.

Pro menší plemena doporučujeme 3% olej, pro ty větší 9%. Naším doporučením je vždy začít nižší koncentrací extraktu a v případě potřeby pomalu přecházet na tu vyšší.

Cannapet

Co je CBG

Kanabigerol je známý pro své antibakteriální a protizánětlivé účinky. Jsou již potvrzeny výsledky, že CBG napomáhá k rychlejšímu růstu a zacelování kostí. Je vhodný pro aktivně žijící pejsky s vysokým energetickým výdejem. Použití doporučujeme jak k prevenci tak k řešení akutních nebo chronických obtíží.