CBG olej pro psy

2 položek celkem

Cena

7901490
17901490
Active CBG olej pro psy 9%
Pro každého mazlíčka
1 296 Kč bez DPH
1 490 Kč

Active CBG olej pro psy - 9% je přípravek pro vnitřní užívání s vysokým obsahem CBG pro správnou funkci imunitního systému, zdravé kosti, zuby i svaly. Lososový olej z volně...

66
active box
Pro každého mazlíčka
687 Kč bez DPH
790 Kč

Active CBG olej pro psy - 3% je přípravek pro vnitřní užívání s vysokým obsahem CBG pro správnou funkci imunitního systému, zdravé kosti, zuby i svaly. Lososový olej z volně...

58

CBG olej pro psy

CBG oleje z dílny CannaPet jsou přírodním doplňkem stravy pro všechny aktivně žijící psy. Kanabinoid CBG posiluje správnou funkci imunitního systému psa, stejně jako sílu a zdraví jeho zubů, kostí a svalů. Přidaný olej z volně žijících aljašských lososů potom posiluje zdraví kůže a srsti.

Pro menší plemena doporučujeme 3% olej, pro ty větší 9%.Samozřejmě ale můžete začít se 3 % a později přejít na variantu s vyšším obsahem.

Cannapet

Co je CBG

CBG je úplně prvním kanabinoidem, který rostlina konopí produkuje a právě z něj se později vyvíjejí další typy. Výzkum CBG naznačuje, že hraje významnou roli při léčbě nádorových onemocnění a velmi zajímavé jsou také jeho vlastnosti, které blahodárně působí na nervovou soustavu zvířat, i nás lidí. U psů CBG rovněž posiluje přirozenou pevnost kostí, zubů a také přispívá dobrému zraku.